Wpisy użytkownika Princess Tinkerbell z dnia 23 kwietnia 2015

Liczba wpisów: 8

tink
 
Jak wiadomo Dzwoneczek uwielbia spędzać wolny czas ze swoimi przyjaciółkami. Jedną z ulubionych rozrywek wróżek jest zabawa w chowanego. Pewnego razu, kiedy to Iskierka szukała kryjących się znalazła praktycznie wszystkie, oprócz jednej - słynnej Cynki. Gdy wieczorem zmęczone wróżki postanowiły wrócić do domu na kolację od drzewa za nimi oderwała się kora, pod którą kryła się Dzwoneczek. Zadowolona swoją wygraną ruszyła na przedzie wróżek, żeby zjeść kolację jak gdyby nigdy nic.
a.jpg
 

tink
 
Wróżki uwielbiają spędzać czas na plaży. Cynka poleciała na wybrzeże razem z Widią, która miała ochotę odpocząć i trochę się poopalać. W pewnym momencie Dzwoneczek znajduje wyrzucony na brzeg zagubiony skarb piratów. Mimo wielu namów Widia nie podchodzi, aby razem z Cynką ocenić zgubisko.
Innym razem, kiedy wszystkie przyjaciółki są na plaży oraz Dzwoneczek chce im pokazać znalezione muszle odpowiadają jej pirackim zawołaniem. Cynka od razu do nich dołącza i po dłuższym krzyczeniu "Aaargh!" na plaże wchodzi pirat, trzymając w ręku kielich wcześniej znaleziony przez Dzwoneczka.
b.jpg
 

tink
 
Ulubionym deserem każdej wróżki z Przystani Elfów jest oczywiście ciastko miodowe. Kiedy tylko przyszła dostawa wszystkie wróżki, w tym i Cynka przyleciały, aby wziąć sobie przynajmniej jedno. Dzwoneczek widząc Jelonkę, która dopiero co przyleciała podaje jej ciastko, wzięte dla przyjaciółki zanim koszyk opustoszał. Okazało się, że podobnie jak Cynka pomyślały inne przyjaciółki, więc sama Jelonka dostała aż cztery ciastka.
c.jpg
 

tink
 
Po tym jak Terencjo znalazł balon Cynki, a oni wrócili wspólnie do Przystani Elfów, Dzwoneczek zachowała własnoręcznie zbudowany pojazd. Razem ze Świetlikiem uwielbia podróżować balonem po lesie. Jednego razu zabłądzili, więc wróżka zaczęła pytać mieszkańców lasu o drogę. Po spotkaniu nietoperzy oraz sowy w końcu pyta Panię Pajęczycę. Kiedy otrzymuje odpowiedź dziękuje za pomoc, później zaś przyznaje rację Świetlikowi, że trzeba było na początku zapytać Pajęczycę o drogę.
d.jpg
 

tink
 
Dzwoneczek razem z Iskierką przewożą magiczny pył w pojemniku zbudowanego przez Cynkę. Wróżka świetlna ma wątpliwości co do szczelności wynalazku przyjaciółki, jednak ta zapewnia, że wszystko będzie w porządku. Powóz wjeżdża na maleńki kamyk, przez co zakorkowanie od pojemnika się uchyla, a magiczny pył obsypuje leśne zwierzęta. Kiedy dwie wróżki docierają do przyjaciółek Cynka orientuje się o latających zwierzętach, a wróżki (tak jak zwykle) muszą złapać stworzonka siatką.
e.jpg
 

tink
 
Dzwoneczek przygotowuje farby do malowania liści na jesień, a jej przyjaciółki są zachwycone. Widia jednak zwraca jej uwagę, że brakuje koloru czerwonego. Cynka miesza różne kolorowe proszki, ale wychodzi jej kolor fioletowy. Po wielu nieudanych próbach i kąśliwych uwag Widii Dzwoneczek robi się czerwona na twarzy, a przyjaciółki ze śmiechem stwierdzają, że o ten kolor właśnie im chodziło.
f.jpg
 

tink
 
Cynka przed Wielkimi Zawodami w Przystani Elfów wiesza ogromny transparent. W zawieszeniu pomaga jej stonoga, lecz co chwila plakat spada przez silny wiatr. Zdenerwowana Dzwoneczek po kilku próbach zawieszenia transparentu przy kolejnym podmuchu wiatru wyciąga rękę i łapie za nogę Widię. Zirytowana pyta, czy akurat tutaj musi trenować, a kiedy otrzymuje odpowiedź twierdzącą, załamana przestaje próbować z zawieszeniem transparentu.
g.jpg
 

tink
 
Wróżkowe przyjaciółki uwielbiają grać w przeróżne gry. Pewnego dnia wybierają się razem na polanę, aby zagrać w siatkówkę. Jelonka namawia robaczki, żeby jeden z nich zwinął się w kulkę i posłużył im jako piłka. Kiedy jeden z nich zdobywa w sobie maksimum odwagi zgłasza się na ochotnika. Wróżki odbijają piłkę używając swoje moce, ale kiedy Cynka odbija sprężynką robaczka on wylatuje wysoko w powietrze, a ratuje go kwiatek wyhodowany przez Różyczkę. Po tym wspaniałym pokazie każdy robak chce uczestniczyć w rozgrywce jako piłka do siatkówki wróżek.
h.jpg